Spoštovani  dijaki in starši!

V letošnjem šolskem letu bo naša SŠ sodelovala v mednarodnem projektu Comenius – My class busieness na katerem bodo sodelovale naslednje šole:

– ZAVOD ZA GLUHE IN NAGLUŠNE LJUBLJANA

– Doncaster Deaf Trust- VELIKA BRITANIJA

– Kauno kurciuju ir neprigirdinciuju ugdymo centras- LITVA

Na projektu bomo sodelovali naslednji učitelji: Aleš Zavrl, Nataša Hacin, Romana Kolar, Peter H. Potočnik in Boštjan Zajc

Mednarodni projekt bo trajal dve leti in naši dijaki bodo obiskali šoli v Angliji in Litvi, gostili pa bomo tudi dijake iz Anglije in Litve. Projekta se bo udeležilo 7 dijakov oz. dijakinj iz naše šole.

Zgolj informativno vas želimo opozoriti na nekaj ključnih informacij:

a) Dijaki, ki bi želeli sodelovati na projektu naj izpolnijo spodnjo prijavnico in prijavnico oddajo do ponedeljka, 10. 9. 2012, učitelju Alešu Zavrlu.

b) Učitelji, ki sodelujemo na projektu bomo 11.9. 2012 izmed prijavljenih, izbrali 7 dijakov oz. dijakinj, ki bodo aktivneje sodelovali na projektu pri tem bomo upoštevali:

–          uspešnost pri pouku v preteklem šolskem letu

–          izostanki od pouka, alternativni in administrativni ukrepi

–          pripravljenost za delo

c) Prednosti udeležbe na projektu so:

–          ogled šol v Angliji in Litvi, navezovanje novih stikov z dijaki iz Anglije in Litve

–          večja samostojnost s področja osebnih financ

–          praktična uporaba računalniške in medijske tehnologije

–          dijaki bodo spoznali druge kulture in zboljšajo komunikacijo

d) Dijaki potrebujejo veljaven potni list ali osebno izkaznico.

e) Sodelovanje v projektu je za DIJAKE BREZPLAČNO –  denar za projekt bo iz evropskih sredstev.

f) Od dijakov se pričakuje primerno obnašanje in upoštevanje navodil učiteljev oziroma spremljevalcev.

Vse dodatne informacije so na  voljo na elektronskem naslovu   projekt.ang.lit.slo@gmail.com