1. LETNIK POKLICNO TEHNIČNEGA IZOBRAŽEVANJA (PTI) 2024/25

DIJAKI KUPIJO SAMI.

SPLOŠNOIZOBRAŽEVALNI PREDMETI

SLOVENŠČINA

Mejač Petek: Književnost na poklicni maturi, zbirka nalog. MKZ.

Jesenovec: Slovenščina, jezik na maturi, maturitetno gradivo kot pripomoček zahtevanih znanj, ICO.

MATEMATIKA Kalkulator po dogovoru z učiteljem matematike, geotrikotnik, šestilo
ANGLEŠČINA A. Andrin: Angleščina na poklicni maturi, zbirka izbranih maturitetnih nalog z napotki in rešitvami 2002-2013, Državni izpitni center, 2013 – nova izdaja (angleščina), priporočeno

·Slovar (angleščina), priporočen PONS

KEMIJA zvezek A4, črtani

periodni sistem elementov (zložljivi)

ZVEZKI

zvezek A4, črtani, 9 kom

zvezek A4, mali karo, 2 kom

brezčrtni listi, mapa A4 za vpenjanje (slovenščina)

ŠPORTNA VZGOJA

kratke športne hlače, majica s kratkimi rokavi, športni copati (superge ali nedrseči šolski copati),elastika za lase, trenirka in superge za vadbo zunaj

STROKOVNI PREDMETI LESARSKI TEHNIK

Po dogovoru z učiteljem strokovnih predmetov.

Delovna obleka, meter, navadni svinčnik in zvezek A4 za praktični pouk.

DIJAKI IZPOSODIJO IZ UČBENIŠKEGA SKLADA OB PLAČILU OBRABNINE.

IZPOSOJA IZ UČBENIŠKEGA SKLADA MALOPROPODAJNA CENA OBRABNINA-25%-PORAVNAJO DIJAKI PO POLOŽNICI
New Headway English Course, 4. izdaja. (angleščina) 39,9 9,9
B. Čeh: Snovi, okolje, prehrana, DZS (kemija) 21,5 5,3
Zgodovina, za SSI in PTI šole, MKZ (zgodovina) 21,9 5,3
R. Brilej: Alfa, potence in koreni, Ataja (Po dogovoru z učiteljem ma sept.) 18,90 4,7
R. Brilej: Alfa, eksponentna in logaritemska funkcija, Ataja (Po dogovoru z učiteljem ma sept.) 18,90 4,7
R. Brilej: Alfa, potenčna in kvadatna funkcija, Ataja (Po dogovoru z učiteljem ma sept.) 18,90 4,7
SKUPAJ 140 34,6

DIJAKI LAHKO IZPOSODIJO BREZPLAČNO IZ KNJIŽNICE.

MOŽNA IZPOSOJA IZ KNJIŽNICE-PROGRAM NASLOV UČBENIKA MODUL
lesarski tehnik Lesarska tehnologija za modul Konstruiranje lesnih izdelkov, Projektiranje, Opremljanje interierjev v pti)

lesarski tehnik Lesarska tehnologija 1 (za modul Les in lastnosti lesa, Materiali v lesarstvu, Žagarstvo in sušenje)
lesarski tehnik Lesarska tehnologija 5 (za modul Tehnologija obdelave, Mehanska obdelava, Tehnološki procesi)