4. LETNIK POKLICNO TEHNIČNEGA IZOBRAŽEVANJA (PTI) 2024/25

DIJAKI KUPIJO SAMI.

SPLOŠNOIZOBRAŽEVALNI PREDMETI

SLOVENŠČINA

Mejač Petek: Književnost na poklicni maturi, zbirka nalog. MKZ.

Jesenovec: Slovenščina, jezik na maturi, maturitetno gradivo kot pripomoček zahtevanih znanj, ICO.

MATEMATIKA Kalkulator po dogovoru z učiteljem matematike, geotrikotnik, šestilo
ANGLEŠČINA A. Andrin: Angleščina na poklicni maturi, zbirka izbranih maturitetnih nalog z napotki in rešitvami 2002-2013, Državni izpitni center, 2013 – nova izdaja (angleščina), priporočeno

·Slovar (angleščina), priporočen PONS

KEMIJA zvezek A4, črtani

periodni sistem elementov (zložljivi)

ZVEZKI

zvezek A4, črtani, 9 kom

zvezek A4, mali karo, 2 kom

brezčrtni listi, mapa A4 za vpenjanje (slovenščina)

ŠPORTNA VZGOJA

kratke športne hlače, majica s kratkimi rokavi, športni copati (superge ali nedrseči šolski copati),elastika za lase, trenirka in superge za vadbo zunaj

STROKOVNI PREDMETI STROJNI TEHNIK

OBDELAVA GRADIV 1x črtan zvezek A4

Zbirka tabel in enačb, Strojništvo na poklicni maturi (izposoja v šolski knjižnici)

UČINKOVITA RABA ENERGIJE 1x črtan zvezek A4

ENERGETIKA V STROJNIŠTVU 1x črtan zvezek A4

Energetika (izposoja v šolski knjižnici)

NAČRTOVANJE KONSTRUKCIJ 1x črtan zvezek A4

Načrtovanje konstrukcij, učbenik za modul načrtovanje konstrukcij (izposoja v šolski knjižnici)

Za praktični pouk delovni kombinezon ali delovne hlače s delovno jakno. Tudi nizki delovni čevlji (nivo zaščite delovne obutve EN ISO 202345 S1P). Priporočena dodatna delovna oprema: večnamenske zaščitne rokavice, zaščitna očala za delo, glušniki ali čepi za ušesa, delovna majica.

DIJAKI IZPOSODIJO IZ UČBENIŠKEGA SKLADA OB PLAČILU OBRABNINE.

IZPOSOJA IZ UČBENIŠKEGA SKLADA MALOPROPODAJNA CENA OBRABNINA-25%-PORAVNAJO DIJAKI PO POLOŽNICI
New Headway English Course, 4. izdaja. (angleščina) 39,9 9,9
B. Čeh: Snovi, okolje, prehrana, DZS (kemija) 21,5 5,3
Zgodovina, za SSI in PTI šole, MKZ (zgodovina) 21,9 5,3